1 грудня 1909 року в місті Кролевець було відкрито Кролевецьку нижчу ремісничу школу з відділеннями ткацтва, гончарства, ковальської справи. Саме ця дата і є початком існування професійної освіти на Кролевеччині.

    З розвитком ткацтва у післяреволюційний період (1917 р.), створенням в місті Кролевець фабрики художнього ткацтва виникла потреба у більш кваліфікованих робітниках, тому у 1928 році на теренах ремісничої школи було створено технікум художніх промислів з 4-річним терміном навчання. В ньому були відділи художньо-декоративного ткацтва, художньої вишивки, килимарства. За роки війни його було повністю зруйновано, але завдяки випускникам-ентузіастам, технікум був відбудований в післявоєнні роки. Навчання проводилось за профілями: художнє ткацтво; килимарство; ремонт і налагодження ткацького, швейного, промислового устаткування; фарбування та розпис тканин; пошив легкого жіночого та дитячого плаття. До 1959 року із цього закладу було випущено 2520 техніків-художників. Багато з них очолили підприємства художньої промисловості бувшого Радянського Союзу.

     У 1959 році технікум було реорганізовано у Кролевецьке професійно-технічне училище художнього ткацтва з підпорядкуванням Укрпромраді. В закладі відкрили підготовку за напрямами: художнє ткацтво, килимарство, наладка ткацького механічного обладнання, наладка швейного обладнання, розпис тканин, кравецька справа. Заявок від підприємств було значно більше, ніж випускників. Дуже високі вимоги ставились до якості підготовки фахівців. Навчальні плани і програми зі спеціальних предметів розроблялись колективом закладу та затверджувались Укрпромрадою, а потім Міністерством місцевої промисловості.

         У 1978 році було розпочато, а в 1983 році було повністю завершено будівництво нового навчльного комплексу училища на 720 місць та гуртожитку на 360 місць.

        У 2002 році училище отримало статус вищого професійного училища і значно розширило спектр підготовки фахівців: перукарі, будівельники, продавці, молодші спеціалісти – техніки-конструктори.

      2002 року навчальний заклад ввійшов до складу навчально-науково-виробничого комплексу Київського національного університету технологій і дизайну.

     За ініціативою закладу професія «Ткач» набула статус художньої – «Ткач ручного художнього ткацтва».

  З 2004 року на базі ВПУ № 23 відкрито експериментальний педагогічний майданчик. Під керівництвом Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України училище працює над науково-дослідною проблемою “Розробка, апробація і впровадження  Державних стандартів за професією “Ткач ручного художнього ткацтва”.

     В нашому закладі працюють чотири майстра-ткалі, які є членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України Сумського обласного осередку. Вони та їх учні є активними учасниками обласних та Всеукраїнських конкурсів, щорічних фестивалів “Кролевецькі рушники”, “Решетилівська весна”, ярмарків, Днів вишивальниці та ткалі в Музеї народної архітектури та побуту НАН України (Київ, Пирогів). Їх вироби експонуються в художньому музеї м. Суми, в музеї Академії педагогічних наук України. Панно роботи майстра ткацького відділу училища прикрашає одну із стін Організації Об’єднаних Націй.

  За 100 років існування (незважаючи на зміни у назвах, підпорядкуванні) заклад випустив близько 40 тисяч фахівців різних профілів, які працюють на благо держави.

   У 2006 році в училищі відкрита підготовка робітничих кадрів з інтегрованої професії "Кравець. Вишивальниця". Розпочата апробація та впровадження Державних стандартів ПТО за професіями, якими ведеться підготовка в закладі. Творча група педагогічного колективу розробила Державні станадарти ПТО за професією "Ткач ручного художнього ткацтва".

  У 2008 році Вище професійне училище № 23 м. Кролевець перейменовано в Державний професійно-технічний навчальний заклад "Кролевецьке вище професійне училище". Ведеться підготовка робітничих кадрів відповідно до Державних стандартів ПТО.

   У 2010 році розроблено робочі навчальні плани на ІІІ ступінь навчання (підвищений розряд) на підготовку робітничих кадрів за професіями "Ткач ручного художнього ткацтва", "Кравець Закрійник", "Муляр Штукатур Лицювальник-плиточник", "Перукар (перукар-модельєр)". 

   У 2011 році ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" отримав ліцензію щодо діяльності з надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти за професією "Касир торговельного залу Продавець продовольчих товарів". Розроблено і затверджено робочий навчальний план на ІІІ ступінь навчання (підвищений розряд) на підготовку робітничих кадрів за даною професією. Заклад пройшов атестаційну експертизу освітньої діяльності, пов’язаної з наданням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до кваліфікованих робітників з професій за якими ведеться підготовка в училищі до 2021 року.

   У 2012 році навчальний заклад пройшов атестаційну експертизу освітньої діяльності загальноосвітньої діяльності та отримав право на впровадження освітньої діяльності за рівнем повної загальної середньої освіти до 2022 року.

2012-2013

 Участь закладу в загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна» та в її рамках – у Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар року», отримали диплом «Учасника загальнодержавної виставкової акції».

 Четверта Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2013» педагогічний колектив отримав диплом «За вагомий внесок  в розвиток сучасної освіти».

  Х Всеукраїнський семінар-практикум  «Зрима пісня» з питань символіки та семантики в українській культурі: показ майстер-класу  за темою «Виконання фрагментів переборних народних  тканин всіма техніками перебору»; виступ за темою « Унікальність тканого кролевецького рушника»;

 Міжнародний літературно – мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники» - колектив  отримав диплом «За вагомий внесок щодо збереження художніх народних промислів Кролевеччини»;

  Зустріч з  польською делегацією  та проведення для її учасників майстер –класу   в рамках Міжнародного літературно – мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» за темою «Виготовлення переборного кролевецького рушника»;

 Хрестовоздвиженська виставка – ярмарка  м. Кролевець – заклад відзначений дипломом учасника;

  Участь у другому етапі обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена Земля – це рідна Сумщина моя» - диплом- подяка колективу за високий професіоналізм, значний внесок у розвиток і збагачення  культурно-мистецьких традицій Кролевецького краю та з нагоди проведення творчого звіту Кролевецького району в рамках другого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена Земля – це рідна Сумщина моя».

 Стипендію  Президента України для молодих майстрів народного мистецтва у 2013 році отримують 2 учениці закладу Гецевич Марія Вікторівна та Цапко Інна Костянтинівна.

  Участь у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та спеціальних дисциплін за напрямками підготовки ( Пустовіт В. - ІІ місце за професією «Штукатур» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін, Аскаленко О. – І місце за професією «Лицювальник-плиточник» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін, Онщенко О. ІІІ місце за професією «Перукар (перукар-модельєр) у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін.

  Участь у ІІІ та фінальному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка – Ященко В. – І місце,  у Міжнародному учнівському  конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА-2013» - 3 срібних дипломи, 3-бронзових дипломи та 4 учні отримали сертифікати учасника, у Всеукраїнському фізичному конкурсі «ЛЕВЕНЯ-2013» - 9 учнів закладу отримали сертифікат учасника.

  Конкурс фахової майстерності за професією «Кравець» – Ільєнко Ганна та Ганцова Ганна  отримала  диплом учасника;

 Участь у конкурсі «Учень року – 2013» – Велесь Антон у ІІІ  (заключному) етапі став переможцем у номінації  «Неординарна особистість року» - нагороджений дипломом та цінним подарунком;

 Участь в обласному фестивалі художньої самодіяльності  «Таланти, профтехосвіта» – Сіра Жанна та Заїка Євгеній  представили заклад та вибороли для училища «Диплом учасника обласного фестивалю художньої самодіяльності  «Таланти, профтехосвіти у ПТНЗ з теми «Шана Кобзареві» ;

       Районний конкурс бізнес-планів – Пустовіт Василь – учасник;

  Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» - ІІІ місце в номінації «Культурологічні проекти» виборов колектив учнів групи № 4 за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» на чолі з майстром виробничого навчання  Минтус Л.М.  з проектом «Наші обереги»;  

        ІІ етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів ПТНЗ області в номінації « Література» -7 місце;

        ІІ етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів ПТНЗ області в номінації « Історія України і державотворення» -8 місце;

        Районний конкурс КВК «Мрії» -  диплом за ІІІ місце;

   ІІ Обласний фестиваль краси та моди « Кришталевий силует -2013» серед творчих колективів професійно – технічних навчальних закладів швейного профілю  приніс училищу диплом в номінації «Український водевіль» за відродження традиційних українських технік у сучасному одязі.

   Учні гуртків «Народні промисли» та « Технологічний процес» разом з майстрами виробничого навчання брали участь у  загальнодержавній виставковій  акція «Барвиста Україна» та в її рамках – у Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар року»  і отримали  диплом «Учасника загальнодержавної виставкової акції».

 

2013-2014

  Викладач Лобєєва Я.М. була учасником ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері ПТО, учні закладу  Кащенко Віталій та Сєрик Тетяна під керівництвом педагогів закладу посіли ІІІ місце у  ІІ етапі Всеукраїнської науково–технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

   Театр моди «Берегиня» гідно  представила колекцію моделей одягу на ІІІ фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2014».

 Майстер виробничого навчання Січкар Т.О. була учасником ІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник».

 Викладачі закладу Єрастова І.О. та Коршок Т.В. - учасники обласного конкурсу «Педагог – новатор-2014» в номінаціях викладач загальноосвітньої підготовки та спецдисциплін.

 Викладачі закладу підготували учнів  до участі у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»,  Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Міжнародному конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА».

 Участь у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та спеціальних дисциплін за напрямками підготовки (Пустовіт В. - ІІІ місце за професією «Лицювальник-плиточник» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін, Самоха О. – ІІІ місце за професією «Продавець продовольчих товарів» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін.

  Участь в ІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка серед учнів ПТНЗ у 2013-2014 н. р.»

  Участь в ІІ етапі ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика серед учнів ПТНЗ у 2013-2014 н.р.» Учасники Пустовіт Д. В. – 4 місце (загальна кількість балів – 25) серед учнів І курсу ПТНЗ області; Ященко В. В. - 6 місце (загальна кількість балів – 20,25) серед учнів        ІІ курсу ПТНЗ області.

 Участь в ІІ етапі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівська творчість серед учнів ПТНЗ у 2013-2014 н. р. У вищезазначеному конкурсі в номінації «Література» наш заклад представила учениця групи №7 Ющенко Діана, яка відповідно до результатів ІІ етапу конкурсу посіла 10 місце, з кількістю 2 бали. В номінації «Історія України і державотворення» - учениця групи №3 Боровик Дарина, яка набрала 6,5 бали із 11 балів (мах.) – 7 місце.

 Майстер виробничого навчання Січкар Т.О. була учасником ІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник».

  Викладачі закладу Єрастова І.О. та Коршок Т.В. - учасники обласного конкурсу «Педагог – новатор - 2014» в номінаціях викладач загальноосвітньої підготовки та спецдисциплін.

        Ліцензування спеціальності 5.06010101 Будівництво та експлуатація будівель та споруд.

        Ліцензування спеціальності 5.0516203 Моделювання та конструювання промислових виробів.

         Збільшення ліцензійного обсягу за професією «Перукар (перукар-модельєр)»

 

2014 -2015

  Участь у Шостому Міжнародному форум-презентації «Інноватика в сучасній освіті - 2014»

  Учні закладу  Боровик Дарина та Пустовіт Дмитрій під керівництвом викладачів Оникієнко І.П. та Назарчука О.А.  взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості серед учнів ПТНЗ у 2014-2015 навчальному році

  Театр моди «Берегиня» гідно  представила колекцію моделей одягу на IV фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2015».

  Викладачі закладу Коблюк В.М. та Лиман Я.О. - учасники обласного конкурсу «Педагог–новатор-2015» в номінаціях відповідно Голова методичної комісії професійно-теоретичної підготовки та  викладач інформатики, технологій

  Демченко О. А., викладач спецдисциплін сфери послуг, взяла участь у ІІ турі обласного конкурсу комплексно-методичного забезпечення з предмета «Перукарська справа».

 Участі у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»,  Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека», Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова - 2015»

 Участь у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів у 2014-2015 навчальному році»,    були визначені переможці олімпіад, ними стали учні закладу: І місце за професією «муляр» – Пятенко Роман, ІІ місце «перукар (перукар-модельєр)» - Булах Оксана.

 Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н. р.

 Участь у ІІ етапі Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та Міжнародного  конкурсу з української мови ім.. П. Яцика

 Участь у ІІ етапі ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів ПТНЗ у 2014-2015 н. р.», учасниця Боровик Дарина відповідно до результатів ІІ етапу конкурсу посіла 16 місце, з кількістю 2 бали. В номінації «Історія України і державотворення» - учень групи №3 Пустовіт Дмитрій, який набрав 39 балів із 60 балів (мах.) – 5 місце.

– Атестація професійної підготовки за професією «Касир торговельного залу Продавець продовольчих товарів».

2015-2016

 Заступник директора з навчально-виховної роботи Єфіменко М.Р. взяла  участь у Сьомій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Третій Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu»,  які проходили у Київському Палаці дітей та юнацтва. Єфіменко М.Р. для участі у рейтинговому конкурсі надіслала розробку в номінації «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах», за що отримала Диплом І ступеня та Золоту медаль.

 Учні закладу  Боровик Дарина та Турчин Інна під керівництвом викладачів Оникієнко І.П. та Назарчука О.А.  взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості серед учнів ПТНЗ у 2015-2016 навчальному році. Учениця ІІІ курсу, Боровик Дарина, взяла участь у конкурсі «Учень року» й нагороджена дипломом у номінації «Золоті руки».

  Театр моди «Берегиня» гідно  представила колекцію моделей одягу на V фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2016», нагороджена  Дипломом Департаменту освіти і науки Сумської ОДА. 

  Участь у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2015-2016 навчальному році за  професіями «Кравець» та «лицювальник-плиточник», результати конкурсу за професією «Кравець» свідчать про високий рівень професійної підготовки учасниці групи №1 Шлісере Анни, уміння застосовувати теоретичні знання на практиці (ІІ місце)

  Майстер Наталенко Л.В. отримала Подяку Департаменту освіти і науки Сумської ОДА за вагомий внесок у навчання, виховання та підготовку учнів до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець».

 Під час  подорожі до Республіки Польща  учні закладу на чолі  з майстром виробничого навчання Минтус Людмилою Миколаївною у мальовничому місті Наревка, з метою обміну досвідом, популяризації народних традицій  та підняття  патріотичного духу  учнів провели майстер-клас по виготовленню кролевецьких тканих рушників.

 Участь у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів у 2015-2016 навчальному році», були визначені переможці олімпіад, ними стали учні закладу: ІІІ місце за професією «муляр» – Шарик Руслан, ІІІ місце за професією «лицювальник-плиточник» – Пустовіт Василь, ІІ місце - «кравець» - Демиденко Юлія

  Участі у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»,  Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека», Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова - 2016», Конкурсу з англійської мови «Гринвіч», Конкурсу «Година коду» в рамках Всесвітнього тижня інформатики.

 Участь у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів у 2015-2016 навчальному році», ІІІ місце за професією «муляр» – Шарик Руслан, ІІІ місце за професією «лицювальник-плиточник» – Пустовіт Василь, ІІ місце - «кравець» - Демиденко Юлія. Учнів підготували викладачі Коблюк В.М., Коршок Т.В., Карачун М.І., Лобєєва Я.М.

 Участь у конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика та Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

         Ліцензування професії «Муляр Лицювальник-плиточник».

        Акредитація спеціальності 5.06010101 Будівництво та експлуатація будівель та споруд.

2016-2017

 Заступник директора з навчально-виховної роботи Єфіменко М.Р. взяла  участь у Восьмій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Четвертій Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu»,  які проходили у Київському Палаці дітей та юнацтва. Єфіменко М.Р. для участі у рейтинговому конкурсі надіслала розробку в номінації «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації», за що отримала Диплом І ступеня та Золоту медаль.

 Викладач української мови та літератури Оникієнко І.П. взяла участь в обласному конкурсі «Педагог-новатор» у ПТНЗ в номінації «Викладачі української мови та літератури» й отримала диплом учасника

  Викладач англійської мови разом з ученицею ІІ курсу Снідою Аллою взяли участь у фестивалі робітничих професій «My profession is the best» серед учнів та викладачів іноземної мови й отримали диплом учасника.

  Майстер виробничого навчання Ткачук С. В. взяв участь в обласному конкурсі відеоуроків виробничого навчання з професій будівельного та деревообробного профілів у ПТНЗ, був нагороджений грамотою.

   Викладач історії взяв участь у XIV Міжнародному конкурсі «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».

 Учні закладу  Батанова Олена та Лещенко Дмитро під керівництвом викладачів Оникієнко І.П. та Назарчука О.А.  взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості серед учнів ПТНЗ у 2016-2017 навчальному році.

  Участі у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»,  Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека», Конкурсу з англійської мови «Гринвіч», Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

   Участь у науково-практичній конференції на тему «Культурна спадщина України: сталий розвиток і національна безпека» з доповіддю на тему «Передача знань та вмінь з Кролевецького переборного ткацтва молодому поколінню у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» та представилення виставки кролевецьких рушників.

  Викладач спецдисциплін ткацького профілю Найденко С.М. гідно представила колекцію ткацьких виробів на виставці «Берегиня роду людського» в ККПНЗ «Київський міський будинок учителя», присвяченої до Дня матері.

 Представники ткацького профілю на чолі з директором Єфіменко Т.В. взяли участь у науково-практичній конференції на тему «Збереження й популяризація традиційних ремесел: культурні практики»

  Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

  Участь у конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика та Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

        Атестація професійної підготовки професії «Муляр Лицювальник-плиточник».

 2017-2018

 Викладач спецдисциплін Коршок Т.В. взяла  участь у Дев’ятій  Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Шостій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»,  які проходили у Київському Палаці дітей та юнацтва. Коршок Т.В. для участі у рейтинговому конкурсі надіслала розробку в номінації «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій», за що отримала Диплом та срібну медаль.

 Заступник директора з навчально-виховної роботи взяла участь Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» і отримала диплом учасника.

 Викладач історії Назарчук О.А. взяв участь в обласному огляді-конкурсі на краще комплексно-методичне забезпечення предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Правознавство» у професійно-технічних закладах й отримав диплом учасника.

  Учні закладу  у складі Рекун Євгенії, Момот Світлани та Стельмах Каріни під керівництвом викладача української мови Оникієнко І.П. та Турчин Інна під керівництвом викладача історії Назарчука О.А.  взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості серед учнів ПТНЗ у 2017-2018 навчальному році.

 Участі у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека», Конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 Участь  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі  спеціальних дисциплін за напрямками підготовки  серед учнів закладів  професійної  (професійно-технічної) освіти  у 2017-2018 н. р., маємо наступні результати: професія «Штукатур» - Лещенко Дмитро (група № 9) – 1 місце, професія «Муляр» - Оникієнко Богдан (група №11) – 5 місце (викладач Коблюк В.М.), професія «Кравець» - Данчук Настя (група № 7) – 5 місце (викладач Коршок Т.В. , Лобєєва Я.М.), професія «Продавець продовольчих товарів» - Пилипенко Яна (група № 14) –7 місце (викладач Суходуб І.М.),  професія перукар (перукар модельєр) – Колода Людмила (група №2) – 6 місце  (викладач Галушка О.С.)

   участь у І Всеукраїнській інтернет-он-лайн олімпіаді «На урок» з англійської мови, у якій Грищенко А., учениця групи №1, отримала диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня, Рекун Євгенія та Безугла Наталія, учениці групи №1 - дипломи ІІІ ступеня,учень групи № 11 Галишин Олег отримав диплом ІІІ ступеня районного рівня, решта учнів отримали сертифікати учасників.

2019-2020

   викладач Коблюк В.М. брав участь у ХІ  міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Х міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu»,  у номінації «Організаційні, педагогічні й методичні засади побудови престижної та сучасної професійної освіти». Конкурсна робота відмічена дипломом та бронзовою медаллю.

   У ІІ етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Література» учні третього курсу, Момот Світлана та Рекун Євгенія, надали творчу роботу «Кролевецького краю душа співає» (нарис з життя і творчості Олександра Ринді), посіли ІІІ місце (викладач Оникієнко І.П.). У номінації «Історія України та державотворення», учні першого курсу, Єлагін Данило та Нещерет Богдан, надали творчу роботу «Несправедливо призабутий геній: спогади про художника Володимира Руденка», посіли IV місце (викладач Назарчук О.А.);

  Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році\. з  біології - учень групи № 11 Галишин Олег - посів ІІІ місце (викладач Пирлик І.О.), з хімії – учениця групи № 1 Стельмах Каріна – посіла ІІІ місце (викладач Мухоєдова Н.О.)

  у ІІ етапі Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка взяла участь учениця групи № 1 Рекун Євгенія, посіла ІІ місце та ІІІ місце у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач Оникієнко І.П.)

   у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів за професією «Муляр» - Негір Дмитро (група № 11) посів І місце, (викладач Коблюк В.М.); за професією «Лицювальник-плиточник» Лещенко Дмитро (група № 9) посів ІІ місце (викладач Коблюк В.М.)

 у І етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «WORLDSKILLS Ukraine» за компетенцією «Кладка цегли» учень ІV курсу, Лещенко Дмитро, посів І місце (майстер виробничого навчання Школьна В.М.); за компетенцією «Технологія моди» взяла участь учениця ІІІ курсу Безугла Наталія (майстер виробничого навчання Наталенко Л.В.).

 участь у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році брали участь учні закладу: професія «Кравець» - Порховата Марина (група № 7) – 4 місце, професія «Муляр» - Негір Дмитро (група №11) – 5 місце.

 

2019-2020

    участь педпрацівників у семінарах, вебінарах, методичних кейсах, онлан майстер-класах, підготовлених обласним НМЦ ПТО;

    у конкурсі з англійської мови «Greenwich Pro-2019» взяли участь 10 учнів І-ІІІ курсів та отримали сертифікати учасників (викладач Мамай М.В.);

   участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році, результати ІІ  етапу Всеукраїнських олімпіад показали, що з  біології - учень групи № 11 Галишин Олег - посів ІІІ місце (викладач Пирлик І.О.), з хімії – учениця групи № 1 Стельмах Каріна – посіла ІІІ місце (викладач Мухоєдова Н.О.);

  учні ІІ-ІІІ курсів  (10 учнів) взяли участь у ІІІ Всеукраїнській інтернет-он-лайн олімпіаді «На урок» з інформатики, у якій Дьомін Дмитро, учень групи №5, отримав диплом І ступеня Міжнародного рівня, решта учнів отримали сертифікати учасників (викладач Гапон Б.А.);

  учні ІІ-ІІІ курсів  (10 учнів) взяли участь у ІІІ Всеукраїнській інтернет-он-лайн олімпіаді «На урок» з інформатики, у якій Дьомін Дмитро, учень групи №5, отримав диплом І ступеня Міжнародного рівня, решта учнів отримали сертифікати учасників (викладач Гапон Б.А.);

    у ІІ етапі Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка взяла участь учениця групи № 1 Рекун Євгенія, посіла ІІ місце та ІІІ місце у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач Оникієнко І.П.)

 участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня-2019», Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2019», Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека-2019»

 у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів за професією «Муляр» - Негір Дмитро (група № 11) посів І місце, (викладач Коблюк В.М.); за професією «Лицювальник-плиточник» Лещенко Дмитро (група № 9) посів ІІ місце (викладач Коблюк В.М.)

 у І етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «WORLDSKILLS Ukraine» за компетенцією «Кладка цегли» учень ІV курсу, Лещенко Дмитро, посів І місце (майстер виробничого навчання Школьна В.М.); за компетенцією «Технологія моди» взяла участь учениця ІІІ курсу Безугла Наталія (майстер виробничого навчання Наталенко Л.В.).

– Переоформлення ліцензії на впровадження освітньої діяльності у сфері фахової передвищої освіти: 182 Технології легкої промисловості, 192 Будівництво та цивільна інженерія.

- 2021 р. – атестація професійної підготовки з професії «Муляр Штукатур Лицювальник-плиточник», «Перукар (перукар-модельєр)», «Кравець», «Кравець Закрійник».

- 2022 р. – атестація професійної діяльності професії «Ткач ручного художнього ткацтва».