Конкурс молодіжних інноваційних проектів

"Майбутнє України"

 

      08 жовтня 2013 року у місті Суми в Управлінні освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації проходила науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

       Учениця ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" групи № 6 за професією "Вишивальник Кравець" Сєрик Тетяна зайняла ІІІ місце. 

       Вітаємо ученицю та керівника проекту майстра виробничого навчання Найденко С.М. з зайнятим призовим ІІІ місцем. А також викладача Коршок Т.В. за вагомий внесок у розробку проекту.

 

       ВІТАЄМО!

      Учнів І курсу групи № 3 за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» Носок Ірину та Халецьку Анастасію за зайняті призові місця (І та ІІ з легкоатлетичного пробігу памяті заслуженого майстра спорту СРСР з марафонського бігу, кролевчанина Бориса Гришаєва). 

Ми найкращі!

     05 березня 2013 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад фахової підготовки серед учнів ПТНЗ області.

За результатами рейтингу участі учня ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" показали високий рівень навчальних досягнень, глибокі знання, ерудицію зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки:

БУДІВНИЦТВО

- за професією "Лицювальник-плиточник" учень групи № 9 Аскаленко Олександр посів почесне І місце;

- за професією "Штукатур" учень групи № 16 Пустовіт Василь - ІІ місце;

СФЕРА ПОБУТУ

- за професією "Перукар (перукар-модельєр)" учениця групи № 10 Онщенко Ольга зайняла ІІІ місце.

     Вищезазначені учні нагороджені грамотами та заохочені грошовими винагородами. 


Вітаємо учнів: Аскаленка О., Пустовіта В., Онщенко О. та викладачів спецдисциплін: Коблюка В.М., Чепурну О.А., які підготували даних учнів із перемогою!


ВІТАЄМО!

        Велесь Антона з виходом у ІІІ заключному етапі конкурсу "Учень року" та переможцем у ІІ етапі даного конкурсу.

ВІТАЄМО!

Переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із спецдисциплін:

за кваліфікацією «кравець З розряду»:
І м.- Федорченко А. - група №1

II м. - Ільєнко А - група №1

III м. - Шарахова І. - група №1

за кваліфікацією «ткач ручного художнього ткацтва 3 розряду»;
І м.- Ющенко А. - група № 18

II  м. - Хандюк Г. - група № 18

III м. - Агій Ж. - група № 18

за кваліфікацією «штукатур 3 розряду»:
І м.- Пустовіт В. - група №16

II м. - Пятенко Р. - група №12

III м. - Пилипенко Е. - група №12

за кваліфікацією «продавець продовольчих товарів 3 розряду»:
І м.- Яковець О.. - група №14

II м. - Самоха О., Сіра Ж. - група №14

III м. - Сапожник О. - група № 14

за кваліфікацією «вишивальник 2 розряду»:
І м.- Мандриченко Т. - група №6

II м. - Сєрик Т. - група №6

III м. - Мозгова Я.. - група №6

– за кваліфікацією «лицювальник-плиточник 4розряду»:
І м.- Аскаленко О.. - група №9

II м. - Мялов Ю. - група №9

III м. - Каптан О. - група № 16

за кваліфікацією «перукар»:

І м.- Онщенко О. - група №10

II м. - Грицук І.- група №10

III м. - Пчела Т. - група №10

 

 

                ВІТАЄМО!

           Команду дівчат з волейболу, у склад якої входили: Горела Аліна, Россол Юлія, Редванська Віра, Городянко Вікторія, Глущенко Світлана, Даниленко Юлія за зайняте  ІІІ місце в обласних змаганнях в залік ХХVІІ спартакіади професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.


 

      

         Вітаємо!

     Викладача української мови та літератури Клок Н. М., яка підготувала ученицю ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» Ященко Вікторію до участі у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка серед учнів І курсу ДПТНЗ області.


       

        Вітаємо!

    Ученицю ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» Ященко Вікторію за зайняте ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка серед учнів І курсу ДПТНЗ області.