Читати детально натисніть на фотографії

День волонтера - свято добра

 Напередодні Міжнародного дня волонтера до нашого закладу завітали представники Кролевецької районної державної адміністрації та Кролевецької районної ради, які привітали Кролевецьке ВПУ зі святом добра та відзначили вклад нашого закладу у волонтерський рух Кролевеччини. За активну громадянську позицію учнівський колектив було нагороджено подякою та цінними подарунками.

      То ж, якщо ти активний громадянин, волонтер – для тебе є  прекрасна можливість висловити свою громадянську позицію, долучившись до заходів, які проводяться у навчальному закладі та нашому місті

30 листопада майстер виробничого навчання ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" Міщенко  Тамара Іванівна провела   в Кролевецькому районному  центрі зайнятості майстер-клас "Виготовлення квітки мак технікою канзаші" в ході якого  всі бажаючі мали змогу дізнатися основи цієї техніки  та виготовити чудові квіти. Створені яскраві вироби  були  подаровані дітям-інвалідам в  реабілітаційний центр м.Кролевця

             Казначеї з усіх областей України об’єдналися навколо патріотичної акції «Вишивана моя Україна», присвяченої до 25-ї річниці незалежності України та створили вишиту карту нашої країни.
             Тоді оберіг обійшов усі області України, перші стібки у вишивці зробили в Донецькій та Луганській областях. У кожній наступній полотно доповнювали новими унікальними орнаментами-візитками краю. Казначеї кажуть: на роботу тоді мали не більше доби, тож до процесу долучалися й чоловіки, а подекуди працювати над нею доводилося навіть уночі.
        Державна казначейська служба України у Сумській області м. Кролевець також долучилися до даної акції та завітали до нашого закладу, адже майстри та учні протягом багатьох років зберігають найкращі народні традиції та прославляють ручне художнє ткацтво.
        Адже, наш обов'язок – зробити все для процвітання нашої країни. Зберегти надбане та примножувати здобуте. Тільки разом, у злагоді, повазі та пошані одне до одного ми здатні до змін на благо рідної землі. Бо наша сила в єдності! Ідучи зі сходу на захід усіма регіонами нашої Батьківщини, акція «Вишивана моя Україна» ще раз засвідчила високий дух патріотизму, притаманний українцям, поєднала всіх казначеїв незримою ниткою любові до рідної землі.

Тиждень української мови та літератури

Тиждень ткацького профілю

Фестиваль робітничих професій "my profession is the best" серед учнів та викладачів англійської мови

Виховна година

"Життя людини - головна цінність"

9 листопада 2016 року заклад прийняв участь у відкритті ХVІ  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Усі бажаючі прийняти участь у написанні диктанту зібралися в кабінеті української мови та літератури.

 Об 11:00 на Першому каналі Українського радіо почалася годинна  радіопрограма, присвячена акції: йшлося про історію радіодиктанту, учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучав текст, який диктував доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Мета цього диктанту не перевірити знання українців, а об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова.

6 жовтня 2016 року в закладі відбулося відкриття VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Конкурс імені Тараса Шевченка  спрямований  на підвищення рівня знань  студентів з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови українського народу, формування почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах великий Кобзар.

Учні І-ІІ курсів під керівництвом викладача української мови і літератури Оникієнко Ірини Павлівни провели урочисту церемонію про життєвий та творчий шлях поета, залучили пісенну композицію на вірші Т.Шевченка та поезію, присвячену рідній мові та любові до України, а також переглянули короткий відеоролик, який охопив короткі відомості з життя Великого Кобзаря.

 Після урочистостей учні розпочали написання завдань І етапу конкурсу. Переможцем конкурсу стала учениця ІІ курсу 2 групи Турчин Інна, яка і братиме участь у ІІ етапі цього конкурсу.

ЗВ-Тдиректора 2016 р-к .pdf
Adobe Acrobat документ 963.5 KB
Копия_експертні_висновки_сканер.pdf
Adobe Acrobat документ 8.0 MB
Продовження
Копия експертні висновки сканер.pdf
Adobe Acrobat документ 3.1 MB

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя та залучення до занять фізичної культури та спортом якомога більше дітей та юнацтва в нашому закладі 20 вересня 2016 року було проведено загально училищний «Олімпійський урок». У проведенні заходу взяли участь учні училища та гості, а саме вихованці ДЮСШ м. Кролевець, кандидат в майстри спорту з боротьби дзюдо, тренер-викладач ГНПУ ім.О.Довженка Борсук М.П. та його вихованці.

 

Кращими спортсменами училища був піднятий Олімпійський прапор, в ході уроку учнів ознайомлено з історією Олімпійських ігор, Олімпійськими чемпіонами незалежної України та українцями, які вибороли олімпійські нагороди 2016 року в Ріо-де-Женейро. Яскравим закінченням заходу став показ майстер-класу з боротьби дзюдо.

10 вересня 2016 року у м Кролевець до Дня фізкультурника, на центральному стадіоні, відбулися змагання з легкоатлетичного двоборства (100 м, 400 м), де взяли участь учні нашого закладу (старша група 2000 р.н.) В напруженій боротьбі учениця групи №2 Свердлова Інна в бігу на 100 метрів показала найкращий результат – 14,56 сек., а в бігу на 400 метрів була другою, що в загальному заліку дало змогу нашій учениці вийти на 1 (перше) місце в загальному заліку. Падій Артур (група №16) у загальному заліку зайняв 4 (четверте) місце.

            Вітаємо наших учнів з гарним виступом і бажаємо перемог у наступних змаганнях!!!

03 вересня 2016 року у м. Кролевець відбулося святкування «Дня міста». Учні та майстри виробничого навчання нашого закладу приймали активну участь в різноманітних заходах та конкурсах присвячених цій визначній події. Було організовано виставку-продаж різноманітних та  таких неповторних  виробів, адже  кожен з них був створений власними руками. В ході святкового дійства учні взяли участь у флеш-мобі «Моя вишита країна», а майстри зайняли призові місця у конкурсі вишиванок, де продемонстрували вишуканість та унікальність нашого народного вбрання.

1 вересня 2016 року у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» відбулося свято Першого дзвоника та урочиста лінійка. З вітальними словами до учнів закладу звернулася заступник директора з навчально-виховної  роботи Єфіменко Маргарита Рагибівна та побажала учням віри, наснаги і перемог у новому навчальному році.

Особливі оплески дісталися першокурсникам, які вперше переступили поріг до нових знань.

 По закінченні заходу для всіх пролунав перший дзвоник, та музичне вітання від майстра виробничого навчання Наталенко Любов Валентинівни,після якого учні були запрошені до актової зали, де для них пройшов перший урок на тему «Україна — єдина країна».

ПОДОРОЖ ДО ПОЛЬЩІ 
В наш час завдяки інформаційним технологіям можливо розширити кругозір та ознайомитись з будь яким куточком світу. Проте ніщо не зрівняється з враженнями від цікавої подорожі та спілкування.  
Переконатися в цьому мали можливість учні ДПТНЗ "Кролевецьке вище професійне училище", під час відвідин Польщі. Поїздка відбулася завдяки організаційній підтримці директора центру WBM POLSKA Миколи Ващенка. Учні отримали можливість оглянути історичні місця та пам'ятки культури. Кожний день подорожі був особливим, наповнений цікавими подіями і зустрічами. Поїздка почалася з відвідин міста Більськ-Підляський, яке, відповідно до літописів, було засноване князем Ярославом Мудрим у середині ХІІІст. Зацікавлення викликав "Музеум в Ратушу" (міський музей), де представлені вишивані рушники різних історичних періодів, ткацький верстат для виготовлення полотна. Для нас був проведений майстер-клас з розпису сумок із місцевим орнаментом. Неповторні враження на нас справила «Біловезька пуща» - один із найстарших у світі заповідників, що нині має статус національного парку. 
Під час екскурсії, яку провів Євгеній Волковицькі, в минулому директор ансамблю шкіл у Наревці, власник пансіоната "Агротуристична Буквіца", ми дізналися, що Біловезька пуща є унікальним і найбільшим масивом древніх лісів. У пущі зареєстровано більше тисячі дерев-велетнів (Цар-дуб та інші 400 – 600-літні дуби). Тут збереглася найбільша в світі популяція зубрів, зустрічаються також благородний олень, дикий кабан, косуля і лось, з хижаків - вовк, лисиця, рись, борсук, куниця лісова, видра. Цікаві і різноманітні матеріали та експонати представлені у музеї заповідника. Нам пощастило взяти участь у святкуванні традиційного народного свята Івана Купала. Святкування супроводжувалось виступами музичних та танцювальних колективів, файєр-шоу, запалення вогнища, плетіння вінків з польових квітів, які дівчата пускали за водою. Ми мали можливість ознайомити відвідувачів свята з кращими зразками кролевецьких вишиваних рушників. Незабутнє враження справив святковий феєрверк. Головним підсумком нашої подорожі стало знайомство зі щирими людьми, мешканцями Польщі що здивували нас шанобливим ставленням не лише до власної, але й української культури. Учні продемонстрували елементи традиційної народної культури, співали народні пісні. Справжньою несподіванкою став подарунок для кожного учасника подорожі - збірник українських пісень. Всі учасники групи висловлюють глибоку вдячність організаторам поїздки за цікаві та незабутні враження, про Більськ – Подляскі, Біловежа, Білосток, Хайнувка, Наревка які залишаться з нами. 
Радимо усім відвідати ці прекрасні місця!

Учень  року 2016

Зустріч випускників

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

   У травні в закладі відбулася зустріч випускників 1976 року випуску, на яку прибули з різних куточків України колишні випускники.  Ось так непомітно промайнуло 40 років... 40 років життя - насиченого різноманітними подіями та звершеннями, якими так хотілося поділитися з подругами юності, тому всім хто зібрався цього чудового дня було що розповісти одна одній. Також згадали про своє навчання в закладі, як працювали в колгоспі, як цікаво проводили дозвілля. Відвідали колишні бази закладу, та поклали квіти на могили педагогів-наставників: Раїси Василівни

"Обирай справу свого життя"

28 квітня 2016 року в районному Будинку культури відбулася презентація нашого закладу ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище». Захід відвідали керівники району та міста, а також учні шкіл. У фойє приміщення Будинку культури учні різних професій демонстрували свої вміння та вироби. Кожен міг спостерігати за роботою учнів-будівельників, які клали плитку, учнів-перукарів, які робили зачіски усім бажаючим, а також переглянути виставку тканих рушників та творчі роботи учнів.

Присутніх на презентації ознайомили з професіями, за якими навчають у Кролевецькому ВПУ, а саме: ткач ручного художнього ткацтва, кравець-закрійник, перукар-модельєр, касир торговельного залу, продавець продовольчих товарів, муляр штукатур  лицювальник –плиточник. Також відбулися демонстрації конкурсних зачісок в різних стилях та колекції одягу. Учениці закладу отримали можливість спробувати себе у ролі моделей.

 Майбутнє України за тими, хто будує, робить людей красивими і зберігає народні традиції.

Спортивно-розважальне свято "В здоровому тілі - здоровий дух"

Сьома Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" у Київському Палаці дітей та юнацтва

Результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

Результати ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад із спецпредметів

ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад із спецпредметів

Засідання творчої групи щодо оновлення ДСПТО за професією "Ткач ручного художнього ткацтва"

Тиждень будівельного профілю

Тиждень класних керівників

19 лютого 2016 року у навчальному закладі відбулась державна кваліфікаційна атестація за професією Перукар (перукар-модельєр). Під час захисту учні продемонстрували свої модельні зачіски в різних стилях та показали творчі здібності, знання та вміння, які вони отримали за період навчання в закладі. Бажаємо випускникам творчих успіхів в обраній професії.

Тиждень швейного профілю

05 лютого 2016 року відбувся випуск групи №14 за спеціальністю «Касир торговельного залу Продавець продовольчих товарів», майстер виробничого навчання — Міщенко Тамара Іванівна.

На І-ІІ ступені навчалося 28 учнів. Продовжили навчання на ІІІ ступені 15 учнів.

 

Усі випускники групи працевлаштовуються на роботу у торгівельній мережі міста, області, та за їх межами.

Відкритий урок

Найденко С.М. з предмету Художні народні промисли

Тренінг«Планування сімї та репродуктивне здоровя»

Виховна година 

«Психологічне насилля в сімї»