15-16 березня 2016 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «кравець». Мета заходу — пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу та професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників. У конкурсі взяли участь 6 переможців І етапу конкурсу. Основними критеріями оцінювання виконання завдань були глибина знань програмового матеріалу, рівень умінь та навичок із виконання практичних завдань відповідно до вимог.

У практичному турі професійну майстерність при виготовленні дитячого костюма для відпочинку, уміння застосовувати теоретичні знання на практиці продемонструвала Шлісере Анна — учениця ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище». На підставі протоколів засідання журі вона виборола почесне ІІІ місце, була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки.

Це досягнення, насамперед, результат клопіткої праці молодих майстрів Наталенко Л. В. і Отрох Ю. О., викладачів Коршок Т. В. та Лобєєвої Я. М., які доклали всіх зусиль при підготовці до участі в конкурсі.

 

Результати конкурсу свідчать про високий рівень професійної підготовки учнів ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ», уміння застосовувати теоретичні знання на практиці.


23 лютого 2016 року на базі 8 державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за 8 напрямками підготовки серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

 Відповідно до Умов проведення та критеріїв оцінювання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад визначено переможців, серед яких високий рівень навчальних досягнень, глибокі знання показали учні ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище»: Шарик Руслан посів ІІІ місце за професією «Муляр», Пустовіт Василь – ІІІ місце  за професією «Лицювальник-плиточник», Демиденко Юлія – ІІ місце за професією «Кравець».

 До участі в олімпіадах зі спеціальних дисциплін учнів підготували викладачі: Коблюк В.М., Коршок Т.В., Лобєєва Я.М., Карачун М.І.

 Дякуємо учням та педагогічному колективу за гідне представлення закладу на обласних олімпіадах! Зичимо подальших успіхів, невичерпної творчої наснаги та нових звершень у навчальному процесі.

 

28 квітня 2015 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, з метою виявлення та підтримки професійно обдарованої учнівської молоді, розвитку і реалізації професійних здібностей учнів.

Від ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» взяла участь учениця групи №10 за професією «Перукар (перукар-модельєр)» Кучерява Катерина, яка відзначена дипломом учасника та нагороджена цінними подарунками від спонсора заходу фірми «Estel».


 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін 2015 р.

за професією «Перукар (перукар-модельєр)»

         І місце Булах Оксану Сергіївну (група №10)

         ІІ місце Газду Олесю Володимирівну (група № 10)

         ІІІ місце Калиш Людмилу Олександрівну (група № 8)

за професією «Кравець»

         ІІ місце Сєрик Тетяну Павлівну (група № 6)

         ІІІ місце Ющенко Діану Олегівну (група № 7)

за професією «Продавець продовольчих товарів»

         І місце Василенко Вікторію Валеріївну (група № 15)

         ІІ місце Колодяжну Ірину Миколаївну  (група № 15)

         ІІІ місце Макаровець Надію Олександрівну (група № 15)

за професією «Муляр»

         І місце Пятенка Романа Сергійовича (група № 16)

         ІІ місце Пустовіт Василя Васильовича(група № 9)

          ІІІ місце Каптан Олексія Михайловича  (група № 9)

 

Вітаємо учасників Шостого Міжнародного форуму-презентації  «Інноватика в сучасній освіті».


Вітаємо учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2014», які вибороли:

сертифікат «Добрий результат»

  • Пустовита  Дмитрія Васильовича учень групи № 3

сертифікат учасника

  • Хандюк  Ганну Вікторівну, учениця групи « 18
  • Ющенко Аліну Олегівну, учениця групи № 18
  • Ткаченко Олександру Олександрівну, учениця групи № 18
  • Боровик Дарину Леонідівну, учениця групи № 3

та вчителя математики Довгейко Оксану Олександрівну, яка підготувала учасників конкурсу


Вітаємо учасників конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», які вибороли:

диплом «Срібний лелека – 2014»

§  Забіяку Анжелу Олександрівну, ученицю групи № 7, яка набрала 90 балів

§  Ковдю Оксану Володимирівну, ученицю групи № 6 , яка набрала 81 бал

§  Ющенко Діану Олегівну, ученицю групи № 7, яка набрала 85 балів

диплом «Бронзовий лелека – 2014»

  • Пустовита Дмитрія Васильовича, учня групи № 3 – 66 балів
  • Халецьку Анастасію Сергіївну, ученицю групи № 3 – 76 балів
  • Боровик Дарину Леонідівну, ученицю групи № 3 – 66 балів
  • Мандриченко Тетяну Миколаївну, ученицю групи № 6 – 72 бали
  • Дурицьку Богдану Олександрівну, ученицю групи № 6 – 76 балів
  • Іллюшину Яну Іванівну, ученицю групи № 6 – 79 балів

сертифікат за активну участь у конкурсі

  • Сєрик Тетяну Павлівну, ученицю групи № 6, яка набрала 53 бали                         та вчителя історії Назарчука Олександра Анатолійовича, який підготував учасників конкурсу.

Вітаємо педагогічних працівників які підготували учнів – переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спецдисциплін у 2014 році.

за професією «Лицювальник-плиточник» Коблюка Віталія Михайловича 

за професією «Продавець продовольчих товарів» Суходуб Інну Миколаївну 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спецдисциплін 2014 року:

за професією «Лицювальник-плиточник» Пустовіт Василя, учня групи № 16

за професією «Продавець продовольчих товарів» Самоху Ольгу,  ученицю групи № 14

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін 2014 року

за професією «Перукар (перукар-модельєр)»

         І місце Коцупал Тетяну Володимирівну (група № 8)

         ІІ місце Кравченко Анну Миколаївну (група № 8)

         ІІІ місце Коропець Інну Леонідівну (група № 8)

за професією «Кравець»

         І місце Ільєнко ГаннуЮріївну (група № 1)

         ІІ місце Ганцову Анну Олександрівну (група № 1)

         ІІІ місце Радченко Людмилу Володимирівну (група № 5)

за професією «Продавець продовольчих товарів»

         І місце Сіру Жанну Миколаївну (група № 14)

         ІІ місце Самоху Ольгу Ігорівну  (група № 14)

         ІІІ місце Яковець Ольгу Анатоліївну (група № 14)

за професією «Лицювальник-плиточник»

         І місце Пустовіт Василя Васильовича (група № 16)

         ІІ місце Каптан Олексія Михайловича  (група № 16)

        ІІІ місце Самусенко Дениса Олександровича (група № 16)

Щойно надійшли результати конкурсу. І знову -  перемога! Серед учнів ІІ курсу ПТНЗ області Ященко В. В. посіла І місце у ІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, набравши максимальну кількість балів, неабияк вразивши членів журі – викладачів гімназій       м. Суми. Її робота відзначається яскравістю, оригінальністю за думкою, багатством слововживання, чітким   висловленням своєї громадянської позиції.

 

Тож вітаємо ученицю Ященко Вікторію. Справді, Вікторія – це перемога!

Вітаємо переможців!

 

       11.10.13 в м. Суми у Басiвському парку  збiрна команди  ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ»  зайняла  V загальнокомандне місце  у  кроссі серед учнів ПТНЗ області.

 

Вітаємо!

Конкурс молодіжних інноваційних проектів

"Майбутнє України"

 

      08 жовтня 2013 року у місті Суми в Управлінні освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації проходила науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

       Учениця ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" групи № 6 за професією "Вишивальник Кравець" Сєрик Тетяна зайняла ІІІ місце. 

      

1 вересня 2013 року у м. Кролевець відбувся  легкоатлетичний пробіг пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР з марафонського бігу, кролевчанина Бориса Гришаєва. Учні ДПТНЗ "Крорлевецьке ВПУ" І курсу групи № 3 за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» Носок Ірина та Халецька Анастасія взяли участь у змаганні та здобули призові місця (І та ІІ).

20 – 21 грудня 2012 року

на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»

проходив ІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка та ХІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика,

конкурс ораторського мистецтва з теми

«Вірю в майбутнє твоє, Україно!» серед учнів ПТНЗ Сумської області.

 

Учениця ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» Ященко Вікторія посіла ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка серед учнів       І курсу.

Вітаємо переможця!

Конкурсанти не тільки позмагалися у кращому знанні української словесності, а й добре відпочили, потоваришували зі своїми ровесниками на вечорі знайомств «У колі друзів».

Цікавим і змістовним було практичне заняття з елементами тренінгу для керівників команд на тему «Життєві орієнтири особистості».

Загалом і учні, і викладачі залишилися задоволеними гостинністю господарів свята – педагогічного колективу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну».

Тож у переддень Нового року і Різдва Христового зичимо усім конкурсантам і їх наставникам міцного здоров’я, успіхів у наполегливій праці, натхнення у творчості, здійснення усіх мрій. 

 

 

 

     

 Президентські стипендіати


      Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2012 року № 703/2012 «Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2013 рік» призначено стипендію учням ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» Гецевич Марії Вікторівні та Цапко Інні Костянтинівні. 

 

 

 

4 грудня 2012 року збірна команда дівчат з волейболу

приймала участь в обласних змаганнях в залік

ХХVІІ спартакіади професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

 

           Команда, у склад якої входили: Горела Аліна, Россол Юлія, Редванська Віра, Городянко Вікторія, Глущенко Світлана, Даниленко Юлія, у загальному заліку зайняла ІІІ місце.

Тренер – Петренко М.І.

 

 

_______________________________________________________________________

За програмою ХХVІІ обласної спартакіади

серед учнів професійно-технічних навчальних закладів 

у смт Недригайлів 20 листопада 2012 року

відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед юнаків

у яких взяла участь і команда ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ»

 

У змаганнях брали участь 12 найкращих команд області. У напруженій боротьбі юнаки нашого закладу зайняли почесне ІІ місце. У змаганнях приймали участь:

Ручко Андрій - гр. 1,

Журавльов Андрій - гр. 1,

Табала Олександр - гр. 9

Тренер з настільного тенісу – Петренко М.І.

 

 

 

 

 

 

17-19 жовтня 2012 року

на базі державного професійно-технічного навчального закладу

«Кролевецьке вище професійне училище»  

відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання

системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець».

 

Вітаємо майстра виробничого навчання ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ"

Лату Валентина Миколаївна

за зайняте ІІІ місце.

 

 

 

Вітаємо команду ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ"

яка зайняла ІІ місце у змаганнях

на першості області з легкоатлетичного кросу.

 

 

 

Вітаємо!

майстра виробничого навчання І категорії

Яскевич Людмилу Миколаївну


за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання  системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар» у 2012-2013 навчальному році. Бажаємо подальших творчих успіхів у роботі.

1 березня 2012 року

у Конотопському ліцеї

відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

із загальнотехнічних та спеціальних дисциплін

за професією "Муляр"

 

 

          Пустовіт Василь, учень групи № 16 за професією "Муляр Штукатур Лицювальник-плиточник" посів ІІІ місце.

 

 

 


 

 

9 лютого

на базі ДПТНЗ «Конотопське ВПУ»

було проведено ІІ етап конкурсу «Учень року»

серед учнів ПТНЗ Сумської області

 

            Представником ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» була учениця групи № 10 Хоменко Любов. Учасниця змагалася і конкурсах: «Дозвольте відрекомендуватися», «Інтелектуальний турнір», «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія»

 

 

У закладі проведений І етап

Всеукраїнських олімпіад із загальнопрофесійних

та спецдисциплін за 9 напрямками підготовки

 

Переможцями стали:

Професія

Кількість учасників олімпіади

(ТУ, СПТУ - ІІ курс)

Переможці
І етап ПІБ

Курс,

група

Всього ТУ

СПТУ -

ІІ курс

Штукатур 6 - 6

Аскаленко

Олександр Михайлович

ІІІ,

група № 9

Муляр 6 - 6 Пустовіт Василь Васильович

ІІ,

група № 16

Продавець продовольчих товарів 15 15 - Конюх Ольга Володимирівна

І,

група № 14

Кравець 7 3 4 Хоменко Любов Валентинівна

ІІІ,

група № 10

Перукар 7 7 - Сливченко Людмила Вікторівна

І,

група № 8

Лицювальник-плиточник 5 3 2 Скрипка Євгеній Іванович

ІІ,

група № 17

Закрійник 5 5 - Шевчук Ірина Іванівна

ІІІ,

група № 10

Вишивальник 5 - 5 Горбачова Вікторія Леонідівна

ІІ,

група № 5

Ткач ручного художнього ткацтва 4 - 4 Цапко Інна Костянтинівна

ІІ,

група № 4

Всього: 60 33 27  

 

 

 

ІІ етап

Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

 

            Учениця групи № 14 ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» Конюх Ольга була учасницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Продавець продовольчих товарів», який проходив на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище». Учениця гідно представила свій навчальний заклад.

 

 

З 13 по 17 лютого 2012 року

відбувся тиждень швейного відділу.

 

В рамках предметного тижня були проведені такі заходи:

  • конкурс стіннівок
  • проведення І туру училищної олімпіади за професією Закрійник
  • проведення І туру училищної олімпіади за професією Вишивальник
  • виставка рефератів
  • відкритий урок з виробничого навчання     Майстер: Лата В. М.
  • лекція «Краса народного вбрання»              Викладач: Лобєєва Я. М.
  • змагання «Кращий у своїй професії»           Викладач: Незнамова Т. М.
  • конкурс на кращу презентацію професії
  • відкритий урок з виробничого навчання     Майстер: Бушуєва Т. В.
  • підведення підсумків.

У запланованих заходах взяли участь учні груп №№ 5, 6 за професіями Вишивальник. Кравець; № 7 за професією Кравець. Вишивальниця; № 10 за професією Закрійник.

Так, у конкурсі стіннівок І місце зайняли учні групи № 10, ІІ місце – група № 5, ІІІ місце - розділили між собою учні груп № 6 та № 7.

За підсумками І туру училищної олімпіади за професією Закрійник призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Шевчук Ірина

ІІ місце – Єрьоміна Тетяна

ІІІ місце – Мовчан Тетяна.

У І турі училищної олімпіади за професією Вишивальник учні 5 групи посіли такі місця:

І місце – Горбачова Вікторія

ІІ місце – Дейнека Тетяна

ІІІ місце – Радченко Людмила.

У виставці рефератів взяли участь учні всіх груп за заданими темами зі спецпредметів: спецтехнологія ручної вишивки, матеріалознавство, композиція вишивки, обладнання.

На лекції «Краса народного вбрання», проведеної викладачем спецпредметів Лобєєвою Я. М., учні ознайомилися з традиційним вбранням українців, яке  є одним з найбагатших видів народного мистецтва. В різних місцевостях він має свої особливості, пов’язані з природними умовами, господарством, звичаями, а також стосунками із сусідніми народами. Звернулися до сучасних виробів з народною вишивкою, що останніми роками спостерігається у підвищенні інтересу широкої громадськості до традиційного народного мистецтва. Вишиванки користуються підвищеним попитом як серед людей літнього віку, так і серед молоді.

Викладач спецдисциплін Незнамова Т. М. провела змагання «Кращий у своїй професії» в групі № 10, де учні були об’єднані в три команди і, взявши участь у шести конкурсах, мали змогу поборотися за звання «Кращий».

У конкурсі на кращу презентацію професії учні підготували портфоліо, в яких представили свої професії, відобразили життя групи та роботу кравця в цілому. Були відмічені портфоліо груп № 10 та № 7.

Майстер виробничого навчання Лата В. М. провела відкритий урок на тему «Розрахунок та розкрій жіночого халату прямого силуету». На уроці були застосовані такі форми і методи як метод проектів, робота в парах; міжпредметні зв’язки з предметами теоретичного навчання – конструювання одягу, матеріалознавство, обладнання.

Найактивніші учні груп були відмічені на училищній загальній лінійці грамотами та призами.

ХХVІ обласна спартакіада учнів професійно-технічних навчальних закладів

 

13.10.2011 команда учнів закладу взяла участь у змаганні з легкоатлетичного кросу, де посіла ІІІ місце.

15-16.11.2011 команда учнів закладу взяла участь у змаганні з настільного тенісу серед дівчат, де посіла І місце.

22-23.11.2011 команда учнів закладу взяла участь у змаганнях з настільного тенісу серед юнаків, де посіла ІІ місце.

22 вересня 2011 року у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» проводилися змагання «Козацькі забави».

У змаганнях прийняли участь усі групи училища (291 чол.)

   

 

За підсумками:

І місце – група № 7 (ІІІ курс)

ІІ місце – група № 14 (І курс)

ІІІ місце – група № 12 (І курс)

 

 

З 04.10.2011 по 20.10.2011

у ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" проводилась першість училища з міні футболу


За підсумками:

І місце - група № 9

ІІ місце - група № 11

      ІІІ місце - група № 12