Висловлюємо подяку викладачу історії Назарчуку Олександру Анатолійовичу за підготовку переможця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії України

Вітаємо Лещенко Дмитра з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії України.

24-26  жовтня  2017 року відбулася Дев"ята  Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті", на якій було представлена робота викладача Коршок Т.В. у номінації "Інтеграція змісту освіти, як світова тенденція розвитку освітніх технологій".  Робота була відзначена та нагороджена  дипломом та срібною медаллю.


З 22 по 23 листопада в місті Суми відбувся фестиваль робітничих професій "my profession is the best" серед учнів та викладачів англійської мови в області. У заході взяли участь 18 професійно-технічних навчальних закладів області. Наш заклад представляли викладач англійської мови Привалова М.В. та студентка другого курсу Сніда А.Г. Учасники фестивалю змагалися в таких конкурсах: «Самопрезентація», «Представлення навчального закладу та професії за якою навчається учень з елементами майстер-класу», «Презентація відеоролика уроку з іноземної мови за професійним спрямуванням» та конкурс на кращий лист другові, який живе за кордоном про Україну, свій навчальний заклад, професію, хобі з елементами hand-made.
Учасники були нагороджені почесними дипломами та подарунками.

19-20.05.2016  на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проведено заключний етап конкурсу «Учень року — 2016» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області, представників Полтавської, Чернігівської, Київської областей. Де взяла участь наша учениця Боровик Дарина, яка продемонструвала та розкрила свої таланти і отримала диплом в номінації "Золоті руки"

Цьогорічний конкурс проводився під гаслом «Профтехосвіта була, є і буде». Обдарована молодь професійно-технічних навчальних закладів показала свої таланти, ерудицію, інтелектуальні, духовні можливості. Конкурсанти продемонстрували товариські,  партнерські відносини під час проведення конкурсної програми: виставки-презентації «Мій навчальний заклад», візитної картки учасника «Дозвольте відрекомендуватися», експромту «Моя позиція», конкурсі на кращий нарис, листівку, вірш, пісню «Я – патріот України».

У заході брало  участь 23 переможців ІІ етапу конкурсу «Учень року – 2016».

Закриття конкурсу завершилося нагородженням учасників та переможців дипломами, цінними подарунками та святковою концертною програмою за участю кращих учнівських колективів міста Конотопа.

Конкурс переконливо довів, що українська земля багата на талановиту молодь, якій будувати нову незалежну, демократичну, суверенну державу.

17-19 березня 2016 року відбулася Сьома Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" у Київському Палаці дітей та юнацтва, на якій було представлено розробку заступника директора з навчально-виховної роботи Єфіменко М.Р. у номінації "Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних  життєвих обставинах". Робота була відзначена та нагороджена золотою медаллю та дипломом І ступеня.

15-16 березня 2016 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «кравець». Мета заходу — пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу та професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників. У конкурсі взяли участь 6 переможців І етапу конкурсу. Основними критеріями оцінювання виконання завдань були глибина знань програмового матеріалу, рівень умінь та навичок із виконання практичних завдань відповідно до вимог.

У практичному турі професійну майстерність при виготовленні дитячого костюма для відпочинку, уміння застосовувати теоретичні знання на практиці продемонструвала Шлісере Анна — учениця ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище». На підставі протоколів засідання журі вона виборола почесне ІІІ місце, була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки.

Це досягнення, насамперед, результат клопіткої праці молодих майстрів Наталенко Л. В. і Отрох Ю. О., викладачів Коршок Т. В. та Лобєєвої Я. М., які доклали всіх зусиль при підготовці до участі в конкурсі.

             Результати конкурсу свідчать про високий рівень професійної підготовки учнів ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ», уміння застосовувати теоретичні знання на практиці.


23 лютого 2016 року на базі 8 державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за 8 напрямками підготовки серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.

 Відповідно до Умов проведення та критеріїв оцінювання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад визначено переможців, серед яких високий рівень навчальних досягнень, глибокі знання показали учні ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище»: Шарик Руслан посів ІІІ місце за професією «Муляр», Пустовіт Василь – ІІІ місце  за професією «Лицювальник-плиточник», Демиденко Юлія – ІІ місце за професією «Кравець».

 До участі в олімпіадах зі спеціальних дисциплін учнів підготували викладачі: Коблюк В.М., Коршок Т.В., Лобєєва Я.М., Карачун М.І.

              Дякуємо учням та педагогічному колективу за гідне представлення закладу на обласних олімпіадах! Зичимо подальших успіхів, невичерпної творчої наснаги та нових звершень у навчальному процесі.


23.02.2016 на базі ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки.

У олімпіадах взяли участь учні двох закладів - ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище» в кількості 5 осіб з професій кравець 3 розряду, продавець продовольчих товарів 3 розряду, муляр 3 розряду, лицювальник-плиточник 3 розряду та ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ» в кількості 6 осіб з професій муляр 3 розряду, лицювальник-плиточник 3 розряду, кухар 3 розряду, кухар 4 розряду, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустановок 3 розряду, водій автотранспортних засобів категорії «С». 

З вітальним словом до учасників олімпіад звернулася методист НМЦ ПТО Косар І.О., пояснила порядок роботи та побажала успіху.


У ДПТНЗ “Кролевецьке ВПУ» проведено I етап Всеукраїнських учнiвських олiмпiад зi спецiальних дисциплiн за професiями:

- Муляр (2-3 розряд)

- Лицювальник-плиточник ( 2-3 розряд)

- Продавець продовольчих товарiв (3 розряду)

- Перукар (перукар-модельєр)

- Кравець (3 розряд)

В змаганнях брали участь 24 учнi за 5 професiями. Визначено 15 переможцiв: I мiсце – 4 учнi, II мiсце – 5 учнi, III мiсце – 6 учнів.

Професія

Переможець

 

П.І.Б.

група,  курс

 
 

Перукар (перукар-модельєр)

Савіна Алла

група № 8, ІІ курс

 

Кравець

Демиденко Юлія

група № 1, І курс

 

Продавець продовольчих товарів

Сазонова Діана

група №14, ІІ курс

 

Муляр

Шарик Руслан

група №9, ІV курс

 

Лицювальник-плиточник

Пустовіт Василь

група №9, ІV курс

 

 

Вітаємо переможців І етапу, та бажаємо успіхів у ІІ етапі Всеукраїнських учнiвських олiмпiад зi спецiальних дисциплін.

28 квітня 2015 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, з метою виявлення та підтримки професійно обдарованої учнівської молоді, розвитку і реалізації професійних здібностей учнів.

 

Від ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» взяла участь учениця групи №10 за професією «Перукар (перукар-модельєр)» Кучерява Катерина, яка відзначена дипломом учасника та нагороджена цінними подарунками від спонсора заходу фірми «Estel».


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін 2015 р.

за професією «Перукар (перукар-модельєр)»

         І місце Булах Оксану Сергіївну (група №10)

         ІІ місце Газду Олесю Володимирівну (група № 10)

         ІІІ місце Калиш Людмилу Олександрівну (група № 8)

за професією «Кравець»

         ІІ місце Сєрик Тетяну Павлівну (група № 6)

         ІІІ місце Ющенко Діану Олегівну (група № 7)

за професією «Продавець продовольчих товарів»

         І місце Василенко Вікторію Валеріївну (група № 15)

         ІІ місце Колодяжну Ірину Миколаївну  (група № 15)

         ІІІ місце Макаровець Надію Олександрівну (група № 15)

за професією «Муляр»

         І місце Пятенка Романа Сергійовича (група № 16)

         ІІ місце Пустовіт Василя Васильовича(група № 9)

          ІІІ місце Каптан Олексія Михайловича  (група № 9)

 

Вітаємо учасників Шостого Міжнародного форуму-презентації  «Інноватика в сучасній освіті»

Вітаємо учасників Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2014», які вибороли:

сертифікат «Добрий результат»

  • Пустовита  Дмитрія Васильовича учень групи № 3

сертифікат учасника

  • Хандюк  Ганну Вікторівну, учениця групи « 18
  • Ющенко Аліну Олегівну, учениця групи № 18
  • Ткаченко Олександру Олександрівну, учениця групи № 18
  • Боровик Дарину Леонідівну, учениця групи № 3

 

та вчителя математики Довгейко Оксану Олександрівну, яка підготувала учасників конкурсу

Вітаємо учасників конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», які вибороли:

диплом «Срібний лелека – 2014»

§  Забіяку Анжелу Олександрівну, ученицю групи № 7, яка набрала 90 балів

§  Ковдю Оксану Володимирівну, ученицю групи № 6 , яка набрала 81 бал

§  Ющенко Діану Олегівну, ученицю групи № 7, яка набрала 85 балів

диплом «Бронзовий лелека – 2014»

  • Пустовита Дмитрія Васильовича, учня групи № 3 – 66 балів
  • Халецьку Анастасію Сергіївну, ученицю групи № 3 – 76 балів
  • Боровик Дарину Леонідівну, ученицю групи № 3 – 66 балів
  • Мандриченко Тетяну Миколаївну, ученицю групи № 6 – 72 бали
  • Дурицьку Богдану Олександрівну, ученицю групи № 6 – 76 балів
  • Іллюшину Яну Іванівну, ученицю групи № 6 – 79 балів

сертифікат за активну участь у конкурсі

 

  • Сєрик Тетяну Павлівну, ученицю групи № 6, яка набрала 53 бали                         та вчителя історії Назарчука Олександра Анатолійовича, який підготував учасників конкурсу.

Вітаємо педагогічних працівників які підготували учнів – переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спецдисциплін у 2014 році.

за професією «Лицювальник-плиточник» Коблюка Віталія Михайловича 

за професією «Продавець продовольчих товарів» Суходуб Інну Миколаївну 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спецдисциплін 2014 року:

за професією «Лицювальник-плиточник» Пустовіт Василя, учня групи № 16

 

за професією «Продавець продовольчих товарів» Самоху Ольгу,  ученицю групи № 14

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін 2014 року

за професією «Перукар (перукар-модельєр)»

         І місце Коцупал Тетяну Володимирівну (група № 8)

         ІІ місце Кравченко Анну Миколаївну (група № 8)

         ІІІ місце Коропець Інну Леонідівну (група № 8)

за професією «Кравець»

         І місце Ільєнко ГаннуЮріївну (група № 1)

         ІІ місце Ганцову Анну Олександрівну (група № 1)

         ІІІ місце Радченко Людмилу Володимирівну (група № 5)

за професією «Продавець продовольчих товарів»

         І місце Сіру Жанну Миколаївну (група № 14)

         ІІ місце Самоху Ольгу Ігорівну  (група № 14)

         ІІІ місце Яковець Ольгу Анатоліївну (група № 14)

за професією «Лицювальник-плиточник»

         І місце Пустовіт Василя Васильовича (група № 16)

         ІІ місце Каптан Олексія Михайловича  (група № 16)

        ІІІ місце Самусенко Дениса Олександровича (група № 16)

Відповідно до плану організаційно-методичних заходів НМЦ ПТО на 2013-2014 н.р. ДПТНЗ « Кролевецьке ВПУ» протягом І семестру приймав участь у таких конкурсах :-  у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів в/н з професії «Лицювальник-плиточник» (Майстер в/н Січкар Т. О.);

-  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти (викладач Лобєєва Я.М. )

- у ІІ етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки – конкурсу молодіжних інноваційних проектів « Майбутнє України»( викладачі Найденко С. М., Коршок Т. В., учні Кащенко В., Сєрик Т.- 3 місце)

- ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (Викладач  Клок Н.М., учні Пустовит Д; Ященко В.- 1 місце);

- ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка. (Викладач Клок Н.М., учні Боровик Д, Ященко В.-ІІ місце)

- ІІ етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (учні Ющенко Д., Боровик Д.- 6 місце з історії, 7- з літератури).

- ІІ етапі конкурсу « Учень року-2014» ( Сєрик Т.)

- ІІ етапі обласного конкурсу « Педагог-новатор - 2014» (Єрастова І.О., Коршок Т.В.)

- ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на краще комплексно – методичне забезпечення предмету «іноземна мова» (Яскевич М. М.) та комплексно – методичне забезпечення кабінету спецдисциплін ( Лобєєва Я.М.)

 -  І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за основними напрямами підготовки.

Щойно надійшли результати конкурсу. І знову -  перемога! Серед учнів ІІ курсу ПТНЗ області Ященко В. В. посіла І місце у ІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, набравши максимальну кількість балів, неабияк вразивши членів журі – викладачів гімназій       м. Суми. Її робота відзначається яскравістю, оригінальністю за думкою, багатством слововживання, чітким   висловленням своєї громадянської позиції.

 

 Тож вітаємо ученицю Ященко Вікторію. Справді, Вікторія – це перемога!

Вітаємо переможців!

 

       11.10.13 в м. Суми у Басiвському парку  збiрна команди  ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ»  зайняла  V загальнокомандне місце  у  кроссі серед учнів ПТНЗ області.

Вітаємо!

Конкурс молодіжних інноваційних проектів

"Майбутнє України"

 

      08 жовтня 2013 року у місті Суми в Управлінні освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації проходила науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

       Учениця ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" групи № 6 за професією "Вишивальник Кравець" Сєрик Тетяна зайняла ІІІ місце. 

1 вересня 2013 року у м. Кролевець відбувся  легкоатлетичний пробіг пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР з марафонського бігу, кролевчанина Бориса Гришаєва. Учні ДПТНЗ "Крорлевецьке ВПУ" І курсу групи № 3 за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» Носок Ірина та Халецька Анастасія взяли участь у змаганні та здобули призові місця (І та ІІ).

У 2012–2013 навчальному році учні закладу брали участь у:

-        конкурсі фахової майстерності за професією «Кравець» – Ільєнко Ганна та Ганцова Ганна  отримала  диплом учасника;

-        конкурсі «Учень року – 2013» – Велесь Антон у ІІІ  (заключному) етапі став переможцем у номінації  «Неординарна особистість року» - нагороджений дипломом та цінним подарунком;

-        обласному фестивалі художньої самодіяльності  «Таланти, профтехосвіта» – Сіра Жанна та Заїка Євгеній  представили заклад та вибороли для училища «Диплом учасника обласного фестивалю художньої самодіяльності  «Таланти, профтехосвіти у ПТНЗ з теми «Шана Кобзареві» ;

-        районний конкурс бізнес-планів – Пустовіт Василь – учасник;

-        Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» - ІІІ місце в номінації «Культурологічні проекти» виборов колектив учнів групи № 4 за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» на чолі з майстром виробничого навчання  Минтус Л.М.  з проектом «Наші обереги»;  

-        ІІ етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів ПТНЗ області в номінації « Література» -7 місце;

-        ІІ етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів ПТНЗ області в номінації « Історія України і державотворення» -8 місце;

-      районний конкурс КВК «Мрії» -  диплом за ІІІ місце.

 

                  Учні, які займалися на заняттях факультативу, брали участь у       І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та спеціальних дисциплін за напрямками підготовки ( Пустовіт В. - ІІ місце за професією «Штукатур» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін, Аскаленко О. – І місце за професією «Лицювальник-плиточник» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін, Онщенко О. ІІІ місце за професією «Перукар (перукар-модельєр) у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін. 

             У ІІІ та Фінальному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка – Ященко В. – І місце,  у Міжнародному учнівському  конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА-2013» - 3 срібних дипломи, 3-бронзових дипломи та 4 учні отримали сертифікати учасника, у Всеукраїнському фізичному конкурсі «ЛЕВЕНЯ-2013» - 9 учнів закладу отримали сертифікат учасника.

 

20 – 21 грудня 2012 року

на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»

проходив ІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка та ХІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика,

конкурс ораторського мистецтва з теми

«Вірю в майбутнє твоє, Україно!» серед учнів ПТНЗ Сумської області.

 

Учениця ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» Ященко Вікторія посіла ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка серед учнів       І курсу.

Вітаємо переможця!

Конкурсанти не тільки позмагалися у кращому знанні української словесності, а й добре відпочили, потоваришували зі своїми ровесниками на вечорі знайомств «У колі друзів».

Цікавим і змістовним було практичне заняття з елементами тренінгу для керівників команд на тему «Життєві орієнтири особистості».

Загалом і учні, і викладачі залишилися задоволеними гостинністю господарів свята – педагогічного колективу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну».

 

Тож у переддень Нового року і Різдва Христового зичимо усім конкурсантам і їх наставникам міцного здоров’я, успіхів у наполегливій праці, натхнення у творчості, здійснення усіх мрій. 

Президентські стипендіати

 

Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2012 року № 703/2012 «Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2013 рік» призначено стипендію учням ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» Гецевич Марії Вікторівні та Цапко Інні Костянтинівні. 


17-19 жовтня 2012 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Кролевецьке вище професійне училище» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кравець».

 

Вітаємо майстра виробничого навчання ДПТНЗ "Кролевецьке ВПУ" Лату Валентина Миколаївна за зайняте ІІІ місце.

Вітаємо!

майстра виробничого навчання І категорії

Яскевич Людмилу Миколаївну

за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання  системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар» у 2012-2013 навчальному році. Бажаємо подальших творчих успіхів у роботі.

 

 

9 лютого

на базі ДПТНЗ «Конотопське ВПУ»

було проведено ІІ етап конкурсу «Учень року»

серед учнів ПТНЗ Сумської області

       Представником ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» була учениця групи № 10 Хоменко Любов. Учасниця змагалася і конкурсах: «Дозвольте відрекомендуватися», «Інтелектуальний турнір», «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія»


ІІ етап

Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

 

 

            Учениця групи № 14 ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» Конюх Ольга була учасницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Продавець продовольчих товарів», який проходив на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище». Учениця гідно представила свій навчальний заклад.


        

     У 2011–2012 навчальному році учні закладу брали участь у:

-         конкурсі фахової майстерності за професією «Продавець продовольчих товарів» – Конюх О., отримала диплом;

-         конкурсі «Учень року – 2012» – Хоменко Л., учасник;

-         «Твої таланти, профтехосвіта» – Орищенко Г., учасник;

-         «Охорона праці очима дітей» – 3 учні, учасники;

-         районний конкурс бізнес-планів

         В училищі створені умови для відпочинку та організована робота спортивних секцій із настільного тенісу, волейболу, футболу. Охоплено 31% учнів від загального контингенту учнів закладу. Із них секція настільного тенісу налічує 25 учнів (8,33%), волейбол – 32 учні (10,67%) , футбол –36 учнів (12%).

         Протягом навчального року учні училища брали участь у ХХVІ обласній спартакіаді серед ПТНЗ з шести видів спорту та отримали наступні результати:

- легкоатлетичний крос – 3 місце;

- футбол – 5 місце;

- настільний теніс (дівчата) –1 місце;

- настільний теніс (хлопці) –2 місце;

- баскетбол – 5 місце;

- волейбол – 7 місце.

         Учні закладу Шевчук Л., Шевчук Т. (настільний теніс дівчата), Дурицька Б. (легкоатлетичний крос) зараховані до збірної області для участі у змаганнях на першість України серед учнів ПТНЗ.