24-26  жовтня  2017 року відбулася Дев"ята  Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті", на якій було представлена робота викладача Коршок Т.В. у номінації "Інтеграція змісту освіти, як світова тенденція розвитку освітніх технологій".  Робота була відзначена та нагороджена  дипломом та срібною медаллю.


З 22 по 23 листопада в місті Суми відбувся фестиваль робітничих професій "my profession is the best" серед учнів та викладачів англійської мови в області. У заході взяли участь 18 професійно-технічних навчальних закладів області. Наш заклад представляли викладач англійської мови Привалова М.В. та студентка другого курсу Сніда А.Г. Учасники фестивалю змагалися в таких конкурсах: «Самопрезентація», «Представлення навчального закладу та професії за якою навчається учень з елементами майстер-класу», «Презентація відеоролика уроку з іноземної мови за професійним спрямуванням» та конкурс на кращий лист другові, який живе за кордоном про Україну, свій навчальний заклад, професію, хобі з елементами hand-made.
Учасники були нагороджені почесними дипломами та подарунками.

19-20.05.2016  на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проведено заключний етап конкурсу «Учень року — 2016» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області, представників Полтавської, Чернігівської, Київської областей. Де взяла участь наша учениця Боровик Дарина, яка продемонструвала та розкрила свої таланти і отримала диплом в номінації "Золоті руки"

Цьогорічний конкурс проводився під гаслом «Профтехосвіта була, є і буде». Обдарована молодь професійно-технічних навчальних закладів показала свої таланти, ерудицію, інтелектуальні, духовні можливості. Конкурсанти продемонстрували товариські,  партнерські відносини під час проведення конкурсної програми: виставки-презентації «Мій навчальний заклад», візитної картки учасника «Дозвольте відрекомендуватися», експромту «Моя позиція», конкурсі на кращий нарис, листівку, вірш, пісню «Я – патріот України».

У заході брало  участь 23 переможців ІІ етапу конкурсу «Учень року – 2016».

Закриття конкурсу завершилося нагородженням учасників та переможців дипломами, цінними подарунками та святковою концертною програмою за участю кращих учнівських колективів міста Конотопа.

Конкурс переконливо довів, що українська земля багата на талановиту молодь, якій будувати нову незалежну, демократичну, суверенну державу.

17-19 березня 2016 року відбулася Сьома Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" у Київському Палаці дітей та юнацтва, на якій було представлено розробку заступника директора з навчально-виховної роботи Єфіменко М.Р. у номінації "Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних  життєвих обставинах". Робота була відзначена та нагороджена золотою медаллю та дипломом І ступеня.


23.02.2016 на базі ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за напрямками підготовки.

У олімпіадах взяли участь учні двох закладів - ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище» в кількості 5 осіб з професій кравець 3 розряду, продавець продовольчих товарів 3 розряду, муляр 3 розряду, лицювальник-плиточник 3 розряду та ДПТНЗ «Реутинський ПАЛ» в кількості 6 осіб з професій муляр 3 розряду, лицювальник-плиточник 3 розряду, кухар 3 розряду, кухар 4 розряду, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустановок 3 розряду, водій автотранспортних засобів категорії «С». 

З вітальним словом до учасників олімпіад звернулася методист НМЦ ПТО Косар І.О., пояснила порядок роботи та побажала успіху.


У ДПТНЗ “Кролевецьке ВПУ» проведено I етап Всеукраїнських учнiвських олiмпiад зi спецiальних дисциплiн за професiями:

- Муляр (2-3 розряд)

- Лицювальник-плиточник ( 2-3 розряд)

- Продавець продовольчих товарiв (3 розряду)

- Перукар (перукар-модельєр)

- Кравець (3 розряд)

В змаганнях брали участь 24 учнi за 5 професiями. Визначено 15 переможцiв: I мiсце – 4 учнi, II мiсце – 5 учнi, III мiсце – 6 учнів.

Професія

Переможець

 

П.І.Б.

група,  курс

 
 

Перукар (перукар-модельєр)

Савіна Алла

група № 8, ІІ курс

 

Кравець

Демиденко Юлія

група № 1, І курс

 

Продавець продовольчих товарів

Сазонова Діана

група №14, ІІ курс

 

Муляр

Шарик Руслан

група №9, ІV курс

 

Лицювальник-плиточник

Пустовіт Василь

група №9, ІV курс

 

 

Вітаємо переможців І етапу, та бажаємо успіхів у ІІ етапі Всеукраїнських учнiвських олiмпiад зi спецiальних дисциплін.

Відповідно до плану організаційно-методичних заходів НМЦ ПТО на 2013-2014 н.р. ДПТНЗ « Кролевецьке ВПУ» протягом І семестру приймав участь у таких конкурсах :

-  у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів в/н з професії «Лицювальник-плиточник» (Майстер в/н Січкар Т. О.);

-  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти (викладач Лобєєва Я.М. )

- у ІІ етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки – конкурсу молодіжних інноваційних проектів « Майбутнє України»( викладачі Найденко С. М., Коршок Т. В., учні Кащенко В., Сєрик Т.- 3 місце)

- ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (Викладач  Клок Н.М., учні Пустовит Д; Ященко В.- 1 місце);

- ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка. (Викладач Клок Н.М., учні Боровик Д, Ященко В.-ІІ місце)

- ІІ етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (учні Ющенко Д., Боровик Д.- 6 місце з історії, 7- з літератури).

- ІІ етапі конкурсу « Учень року-2014» ( Сєрик Т.)

- ІІ етапі обласного конкурсу « Педагог-новатор - 2014» (Єрастова І.О., Коршок Т.В.)

- ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на краще комплексно – методичне забезпечення предмету «іноземна мова» (Яскевич М. М.) та комплексно – методичне забезпечення кабінету спецдисциплін ( Лобєєва Я.М.)

 

-  І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін за основними напрямами підготовки.

У 2012–2013 навчальному році учні закладу брали участь у:

-        конкурсі фахової майстерності за професією «Кравець» – Ільєнко Ганна та Ганцова Ганна  отримала  диплом учасника;

-        конкурсі «Учень року – 2013» – Велесь Антон у ІІІ  (заключному) етапі став переможцем у номінації  «Неординарна особистість року» - нагороджений дипломом та цінним подарунком;

-        обласному фестивалі художньої самодіяльності  «Таланти, профтехосвіта» – Сіра Жанна та Заїка Євгеній  представили заклад та вибороли для училища «Диплом учасника обласного фестивалю художньої самодіяльності  «Таланти, профтехосвіти у ПТНЗ з теми «Шана Кобзареві» ;

-        районний конкурс бізнес-планів – Пустовіт Василь – учасник;

-        Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» - ІІІ місце в номінації «Культурологічні проекти» виборов колектив учнів групи № 4 за професією «Ткач ручного художнього ткацтва» на чолі з майстром виробничого навчання  Минтус Л.М.  з проектом «Наші обереги»;  

-        ІІ етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів ПТНЗ області в номінації « Література» -7 місце;

-        ІІ етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів ПТНЗ області в номінації « Історія України і державотворення» -8 місце;

-      районний конкурс КВК «Мрії» -  диплом за ІІІ місце.

 

                  Учні, які займалися на заняттях факультативу, брали участь у       І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та спеціальних дисциплін за напрямками підготовки ( Пустовіт В. - ІІ місце за професією «Штукатур» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін, Аскаленко О. – І місце за професією «Лицювальник-плиточник» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін, Онщенко О. ІІІ місце за професією «Перукар (перукар-модельєр) у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із спецдисциплін. 

             У ІІІ та Фінальному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка – Ященко В. – І місце,  у Міжнародному учнівському  конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА-2013» - 3 срібних дипломи, 3-бронзових дипломи та 4 учні отримали сертифікати учасника, у Всеукраїнському фізичному конкурсі «ЛЕВЕНЯ-2013» - 9 учнів закладу отримали сертифікат учасника.

 

        

     У 2011–2012 навчальному році учні закладу брали участь у:

-         конкурсі фахової майстерності за професією «Продавець продовольчих товарів» – Конюх О., отримала диплом;

-         конкурсі «Учень року – 2012» – Хоменко Л., учасник;

-         «Твої таланти, профтехосвіта» – Орищенко Г., учасник;

-         «Охорона праці очима дітей» – 3 учні, учасники;

-         районний конкурс бізнес-планів

         В училищі створені умови для відпочинку та організована робота спортивних секцій із настільного тенісу, волейболу, футболу. Охоплено 31% учнів від загального контингенту учнів закладу. Із них секція настільного тенісу налічує 25 учнів (8,33%), волейбол – 32 учні (10,67%) , футбол –36 учнів (12%).

         Протягом навчального року учні училища брали участь у ХХVІ обласній спартакіаді серед ПТНЗ з шести видів спорту та отримали наступні результати:

- легкоатлетичний крос – 3 місце;

- футбол – 5 місце;

- настільний теніс (дівчата) –1 місце;

- настільний теніс (хлопці) –2 місце;

- баскетбол – 5 місце;

- волейбол – 7 місце.

         Учні закладу Шевчук Л., Шевчук Т. (настільний теніс дівчата), Дурицька Б. (легкоатлетичний крос) зараховані до збірної області для участі у змаганнях на першість України серед учнів ПТНЗ.