Спортивні секції

 

         В училищі створені умови для відпочинку та організована робота спортивних секцій із настільного тенісу, волейболу, футболу.  Охоплено 31% учнів від загального контингенту учнів закладу. Із них секція настільного тенісу налічує 27 учнів (9,33%), волейбол – 29 учнів  (10%) , футбол –33 учнів (11,4%).

         Протягом навчального року учні училища беруть участь у обласних спартакіадіх, змаганнях серед ПТНЗ, з шести видів спорту:

- легкоатлетичний крос;

-  міні-футбол;

- настільний теніс (дівчата);

- настільний теніс (хлопці);

- баскетбол;

- волейбол.          

Вокальний гурток

художнього керівника Міщенко Максима Павловича

 

     Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічного розвитку людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої. Учнів необхідно навчити любити і розуміти музику, розвивати художній смак, творчі здібності.

     Тож вокальний гурток передбачає комплексний підхід до кожного учня, навчає видам музичного виконання, музичної грамоти, сценічної етики і виконавської майстерності.

     Метою гуртка є розвиток музичних здібностей, формування патріотичних почуттів засобами народної пісні. Засвоюючи музично-поетичні твори, учні вчаться розуміти красу рідного слова. Участь у вокальному гуртку: його буднях й святах є доброю школою навчання у учнів спілкуванню, а виступи в концертах, конкурсах - джерелом радості й натхнення.

     Яким піде в життя майбутній спеціаліст з нашого закладу. Яким буде його світ, чи зуміє влаштуватися в житті - це завжди хвилює мене як художнього керівника вокального гуртка.         Позаурочна виховна робота у навчальному закладі проводиться відповідно до плануючої документації. Працюють 1 гурток художньої самодіяльності, 3 спортивних секції, гуртки технічної творчості; факультативні заняття, на базі яких проводиться значна кількість виховних заходів, що дає можливість охопити організованими формами зайнятості близько 67% учнів училища.