Педагогічний колектив закладу

Список педагогічних працівників щодо кваліфікаційних категорій Державного професійно-технічного навчального закладу               «Кролевецьке вище професійне училище»

№ з/п

Прізвище, ім'я,та по батькові

Посада, кваліфікаційна категорія

1.

Єфіменко Тетяна Вікторівна

Директор, вища

2.

Мухоєдова Надія Олексіївна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, вища

3.

Єфіменко Маргарита Рагібівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст

4.

Лобєєва Яна Миколаївна

Методист, І категорія

5.

Кузьменко Світлана Федорівна

Старший майстер

6.

Петренко Микола Іванович

Керівник фізичного виховання,

7.

Коблюк Віталій Михайлович

Викладач спецдисциплін,

вища, 14 розряд

8.

Коршок Тетяна Василіна

Викладач спецдисциплін,

ІІ категорії, 12 розряд

9.

Оникієнко Ірина Павлівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

ІІ категорія, 12 розряд

10.

Довгейко Оксана Олександрівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

ІІ категорія, 12 розряд

11.

Карачун Микола Іванович

Викладач загальноосвітніх дисциплін та спецдисциплін,

вища, 14 розряд

12.

Назарчук Олександр Анатолійович

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

ІІ категорія, 12 розряд

13.

Даценко Микола Олегович

Викладач загальноосвітніх дисциплін та спецдисциплін,

спеціаліст, 11 розряд

14.

Суходуб Інна Миколаївна

Викладач спецдисциплін,

ІІ категорії, 12 розряд

15.

Найденко Світлана Миколаївна

Викладач спецдисциплін,

ІІ категорії, 12 розряд

16.

Привалова Марія Володимирівна

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

спеціаліст, 11 розряд

17.

Галушка Олена Сергіївна

Викладач спецдисциплін,

спеціаліст, 11 розряд

18.

Савченко Олексій Сергійович

Викладач загальноосвітніх дисциплін,

спеціаліст, 11 розряд

19.

Неровня  Надія Василівна

Майстер виробничого навчання,

І категорія, 14 розряд

20.

Наталенко Любов Валентинівна

Майстер виробничого навчання,

спеціаліст,  11 розряд

21.

Січкар Тетяна Олександрівна

Майстер виробничого навчання,

І категорія, 14 розряд

22.

Минтус Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання,

І категорія, 14 розряд

23.

Міщенко Тамара Іванівна

Майстер виробничого навчання,

ІІ категорія, 14 розряд

24.

Василенко Олександр Миколайович

Майстер виробничого навчання,

ІІ категорія, 13 розряд

25.

Школьна Валентина Миколаївна

Майстер виробничого навчання,

спеціаліст,  11 розряд

26.

Яскевич Людмила Миколаївна

Майстер виробничого навчання,

І категорія, 14 розряд

27.

Чепурна Наталія Володимирівна

Майстер виробничого навчання,

 І категорія, 14 розряд

28.

Грицун Інна Олександрівна

Майстер виробничого навчання

 спеціаліст,  11 розряд

29.

Судак Марина Володимирівна

Майстер виробничого навчання

спеціаліст,  11 розряд

30.

Зикова Олена Вікторівна

Соціальний педагог

спеціаліст, 11 розряд

31.

Кібальчич Тетяна  Юріївна

Вихователь

спеціаліст, 11 розряд